• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Мендель розповіла, як Зеленському зводять платформу, щоб він зміг поговорити з Байденом

Реклама на dsnews.ua

Для спілкування президента України Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом потрібно підготувати "платформу", щоб крім розмов була дія

Таку заяву зробила прессекретар Зеленського Юлія Мендель в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, інформує "ДС".

"У нас будуть дуже ефективні й сильні переговори, і тут мова не просто про дзвінок. Просто потрібно дуже добре підготувати платформу", — сказала Мендель.

Мендель заявила, що інавгурація Байдена відбулася в кінці січня, але у нього дотепер "навіть адміністрація не сформована". А той факт, що Байден вже встиг поспілкуватися з лідерами цілого ряду держав, прессекретар президента України пояснила тим, що у нього "є така ж схильність до результативності, як і у Зеленського".

Незважаючи на це, прессекретар Зеленського повідомила, що вже зв'язалася з пресслужбою Білого дому.

"Контакти відбуваються постійно на певному рівні, і немає в цьому абсолютно ніякого негативу. Я думаю, дуже скоро буде ситуація, коли ми зрозуміємо, що з США у нас все налагоджено. Дійсно, ведеться дуже велика робота між дипломатами та різними службами. Був обмін листами президентів. І були досить чіткі меседжі, які показали, що відбувається", — сказала вона.

"Поговорити, це добре, але розмова, якщо немає дії ... А щоб була дія, до цього потрібно підготувати платформу", — уклала Мендель.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що представники України і США обговорювали можливість першої телефонної розмови Володимира Зеленського і Джозефа Байдена, проте поки невідомо, коли ця бесіда відбудеться.

Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер недавно зазначив, що Сполучені Штати повинні якомога швидше відновити стратегічний діалог з Україною, а президент Джо Байден — поговорити із Зеленським.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua