• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Мендель розповіла, як проходила співбесіду у Зеленського

Прессекретарка президента Юлія Медель розповіла, що не вірила в можливість працевлаштування на цю посаду в результаті чесного і відкритого конкурсу

Юлія Мендель
Юлія Мендель / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це вона розповіла в інтерв'ю журналісту Олесі Бацман, передає "ДС".

За словами Мендель, вона не становила нове резюме для конкурсу. Вона відправила старе, яке було написано англійською мовою, змінивши при цьому тільки рядок з бажаною посадою.

Для того, щоб швидко відбирати кандидатів, розповіла Мендель, команда президента наймала спеціальну компанію. Тому вже на наступний день їй передзвонили працівники з відбору персоналу.

"Ми говорили близько 40 хвилин. Я добре пам'ятаю, бо була голодна. Вони питали, чим я займаюся, чого хочу досягти і так далі" — розповіла Мендель, яка в той час працювала журналістом.The New York Times.

Пізніше їй дали завдання — написати великий текст і зняти з нього виступ на камеру. Крім того, Мендель встановили дедлайн — 18:00 наступного дня.

Вона також додала, що її відео дивилися близько 30 осіб і всі одноголосно його схвалили.

За словами жінки, їй не дзвонили близько місяця.

"Я вже думала, що нікуди не пройшла і змирилася з тим, що програла", — розповіла Мендель.

Вона додала, що це сталося через затримки з інавгурацією новообраного президента Володимира Зеленського.

Після вступу президента на посаду Мендель запросили на співбесіду. На ньому були присутні 8 осіб, в тому числі президент Володимир Зеленський, голова Офісу Президента Андрій Богдан, Кирило Тимошенко, Юрій Костюк та інші.

"Я ставилася до цього як до чудової події. Тому що, щоб не було, потім в мемуарах я могла б написати, що президент приїхав в суботу на роботу, щоб провести співбесіду зі мною", — розповіла Мендель.

На співбесіді їй дали спеціальне завдання. Мендель потрібно було уявити, що вона знаходиться на пресконференції серед журналістів, яку знімали на камеру.

В той момент майбутня прессекретарка Зеленського відповідала на актуальні питання. За словами Мендель, їй не було складно з огляду на те, що вона працювала журналістом.

Мендель також розповіла, що Зеленський ставив їй питання англійською мовою, а сама співбесіда тривала близько 40 хвилин.

Нагадаємо, Мендель також розповіла, що на етапі співбесіди на посаду спікера президента не сподобалася Андрію Богдану.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua