• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Мендель розповіла, як Зеленський жартував з приводу чуток про її вагітність від нього

Президент Володимир Зеленський відреагував на чутки про те, що його прессекретарка Юлія Мендель нібито вагітна від нього, в жартівливій формі

Юлія Мендель і Володимир Зеленський
Юлія Мендель і Володимир Зеленський / facebook.com/Юлія Мендель
Реклама на dsnews.ua

Про це Мендель розповіла в інтерв'ю головному редактору видання ГОРДОН Олесі Бацман, передає "ДС".

За словами Мендель, в липні 2020 року, коли стався "вкид" про її нібито вагітністі, Зеленський перевів цю тему в жарт. "Ну, запитав: "Як справи?" — посміявся, типу: "Ти в положенні?" Ну, він сам сміявся, це було смішно", — сказала вона.

У той же час, зазначила спікерка, непристойних жартів президент собі не дозволяв. "Ми не переходимо якісь межі", — підкреслила Мендель.

"Ви знаєте, він дуже зайнята людина насправді, а це — чергова дурна абсолютно атака, яка показує примітив мислення, тому що як ти можеш атакувати молоду дівчину? Ну найпримітивніше — секс з начальником", — додала Мендель. Вона зазначила, що основний удар був націлений не так на неї, а "по головній парі держави", і вони з президентом це обговорювали. "Я завтра йду, післязавтра ніхто не знає, хто така Мендель. Питання ж не в мені", — пояснила прессекретарка.

З дружиною президента Оленою Зеленською Мендель цю тему не обговорювала, але підкреслила, що вона — "абсолютно тверезомисляча людина, яка розуміє, що відбувається".

"Це настільки низько і далеко взагалі від чого-небудь, що немає сенсу це обговорювати. Це може бути рівень "60 хвилин", але точно не наш", — заявила вона і розповіла, що російське ток-шоу присвятило її вигаданій вагітності цілий блок. "60 хвилин, п'ять експертів і жодної вагітності", — пожартувала Мендель.

Бацман зазначила, що у відеозверненні, в якому Мендель заявила, що чутки — фейк, вона виступила в "образі Есмеральди": з голими плечима і розпущеним волоссям. "Чому ти обрала цей одяг?" — запитала журналістка.

"Я була на фотозйомці. І я розуміла, що воно розгорається і що звичайним, нормальним людям, які сидять онлайн, — їм просто потрібно було сказати, що це фейк ... Мені потрібно було послати меседж, це потрібно було зробити швидко", — заявила Мендель.

Вона не вважає, що її вибір одягу був чимось неправильним. "Це була дуже довга, до речі, чорна сукня, з довгими рукавами ... Гарна сукня. Вона не з дешевих", — додала прессекретарка.

За її інформацією, якийсь відомий блогер присвятив цій сукні цілий випуск, але вона його не бачила.

"Ти ніколи не знаєш в моїй ситуації, на що будуть дивитися — то підбори обговорять, то зачіску, то ще щось. Є навіть Telegram-канал "Брови Мендель". Реально брови взяли! Навіщо? Хто це робить?" — підкреслила Мендель.

Нагадаємо, Юлія Мендель розповіла, що брала у Володимира Зеленського інтерв'ю ще в квітні 2019 року, коли він ще не вступив на посаду глави держави.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua