• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мендель стверджує, що "масштабний Зеленський" не дуже цікавиться соцмережами

Президент Володимир Зеленський не приділяє багато часу перебуванню в соціальних мережах і навіть видалив на своєму телефоні Facebook

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила прессекретар глави держави Юлія Мендель, передає "ДС".

"Зазвичай, коли ми на роботі, я особливо не бачу. Він бере телефон, (адже) йому надсилають різні повідомлення. Він не бере телефон, щоб посидіти в соцмережах. Він, здається, навіть Facebook вже видалив у себе з телефону. Він каже: "А який сенс?". Зараз (проводить часу в соціальних мережах, — прим. "ДС") набагато менше", — розповіла Мендель в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман.

За словами кількох людей з команди президента, нерідко трапляється так, що коли вони залишають ті чи інші коментарі в Facebook, через якийсь час Зеленський особисто передзвонює і питає про причини. У зв'язку з цим у Мендель уточнили, чи дійсно главі держави настільки важливо те, що відбувається в Facebook і в YouTube.

"Володимир Зеленський — настільки масштабна людина, що я б навіть так не формулювала це питання. Він насправді не турбується про лайки або коментарі, або про якісь пости. Він думає про глобальну стратегію інформаційно здорового суспільства, і соцмережі сьогодні грають в цьому величезну роль. Тому що дезінформація б'є по психіці людей. Вона створює просто нездорову атмосферу, м'яко кажучи", — відповіла Мендель.

Вона також стверджує, що сама видалила Telegram з телефону "за порадою Служби безпеки" і переглядає його з ноутбука вечорами. Крім того, спікер президента закривала коментарі у своєму Facebook нібито на прохання фахівців SMM. Втім, кілька днів тому Мендель все ж відкрила коментарі, щоб підіймати рейтинг своїх постів.

Зазначимо, що користувачі соцмереж активно коментують пости, які публікуються на сторінках Володимира Зеленського в Facebook, Instagram і Twitter. Сам президент на коментарі ніяк не реагує, хоча багато з них часто доволі критичні. Втім, не реагує він і на позитивні відгуки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua