• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мені страшно! Богдан висловився щодо другого терміну Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський, попри те, що йому подобається керувати державою, наразі думає не про другий термін, а про те, як досидіти перший

Таку думку висловив колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан, інформує "ДС",

"Я не знаю, чия це ідея. Але який другий термін? Ти тільки злітаєш. Ти ще нічого не зробив. В тебе ще нічого не виходить. Який другий термін? Я не думаю, що зараз він думає про другий термін. Я думаю, що він вже думає, як досидіти перший. Кількість відкладених проблем: Конституційний суд – це відкладена проблема. Він її не вирішив, він сказав: "та потом!". От бах, на – їж! Верховна Рада – це відкладена проблема. Він її не вирішив. Бах!", — сказав Богдан в інтервʼю "Українській правді".

Також серед відкладених проблем, які треба вирішувати, за словами Богдана, – коронавірус, війна, зіткнення, поранені і убиті на Донбасі, "проблема на проблемі" у всіх міністерствах, у внутрішній управлінській вертикалі, у правоохоронній системі "агромєнна проблема". 

На запитання, що чекає Зеленського – майбутнє Ющенка чи Януковича, Богдан відповів, що йому "страшно", бо Зеленський "непогана людина, просто йому в якийсь момент стало подобатись бути президентом".

Як писала "ДС", Андрій Богдан впевнений, що президент Володимир Зеленський знав про підготовку скандального рішення КСУ, але нічого не зробив.

    Реклама на dsnews.ua