• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Мер Черкас, що бунтував проти карантину, пожалів Зеленського та заявив про політичні переслідування

Реклама на dsnews.ua

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив про політичні переслідування в зв'язку з аудиторською перевіркою через те, що він послабив карантинні обмеження в місті в травні до прийняття відповідних рішень центральною владою

Про це він заявив в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"60 днів проводилася аудиторська перевірка. Написали, що ми неправильно фінансували ПТУ, медицину, в тому числі і черкаську інфекційну лікарню, де приймали хворих з усієї області. Ми їх лікували, а написали, що ми їх не мали лікувати, тому що це не мешканці нашого міста. Так само, як три обласних центри посеред бюджетного року отримали в своє підпорядкування ПТУ. Ми їм платили зарплату, комунальні послуги", — сказав він.

За словами Бондаренка, "зараз написали, що зробили порушення".

"У мене таке враження, що в аудиторській службі одна рука робить, а інша не знає, що робити ... Ця перевірка здійснювалася на підставі листа контррозвідки СБУ. Де я і де контррозвідка СБУ? Це були просто політичні переслідування. Думаю, що в суді ми все доведемо", — зазначив мер Черкас.

У відповідь на травневі слова президента Володимира Зеленського про те, що Бондаренко є "бандитом, у якого 19 кримінальних проваджень", черкаський мер показав журналістці довідку про відсутність судимостей і кримінальних проваджень стосовно себе.

Міський голова Черкас заявив, що йому "шкода президента (України Володимира Зеленського — "ДС") Зеленського, тому що у нього непрофесійне оточення, яке йому піднесло цю інформацію".

Він додав, "не потрібно робити з цього шоу, потрібно зараз закатати рукава і працювати разом, тому що у нас багато викликів".

За словами Бондаренка, тільки у міського бюджету "недоїмка — 194 мільйони", які витратили на COVID-19, а "що робиться в державному бюджеті, напевно, тільки сам Бог знає, тому що зараз починаються проблеми з виплатами".

Крім того, він в черговий раз висловився проти карантину вихідного дня:

"Введіть повний локдаун, компенсуйте бюджету витрати, компенсуйте кожній людині, який втратив роботу, кожному підприємцю — немає питань, я перший все це введу", — сказав мер.

Бондаренко також висловив переконання, що уряд "не знає, що робить".

Своєю "силою як мера" Бондаренко вважає свою "сміливість говорити правду уряду в очі".

На думку мера Черкас, "до цієї правди потрібно прислухатися і робити висновки".

Як повідомляла " ДС ", Бондаренко в травні послабив карантин раніше рішення уряду, чим викликав гнів Зеленського і Кабміну.

    Реклама на dsnews.ua