• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Мер Кривого Рогу міг вчинити суїцид через борги перед криміналітетом, — ЗМІ

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов міг застрелитися через гроші, які він взяв на виборчу кампанію у кримінальних структур

Костянтин Павлов
Костянтин Павлов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили джерела в поліції видання "Сегодня", передає "ДС".

За словами журналістів, силовикам також відомо, з ким саме Павлов вів переписку перед суїцидом — цю інформацію розкрити виданню правоохоронці відмовилися через таємницю слідства.

Разом з тим джерело описує ситуацію навколо смерті мера Кривого Рогу Павлова наступним чином: для участі в місцевих виборах в жовтні 2020 року, він взяв частину коштів для фінансування передвиборної кампанії у кримінальних структур і не зміг повернути ці гроші. Таким чином, за даними журналістів, слідство припускає, що саме цей факт і став причиною суїциду.

При цьому перед смертю Павлова, 5 серпня, Служба безпеки України затримала в Кривому Розі членів однієї з найвпливовіших у місті ОЗУ, відомої як "банда Хіпака".

Керував цим угрупованням Олександр "Хіпак" Овчаренко, 1958 року народження, який більше 10 років був відомий в кримінальних колах і вважався "смотрящим" за Кривим Рогом. У свою банду він брав жителів міста. Члени ОЗГ неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності за особливо тяжкі злочини. За даними видання, діяльність учасників банди відрізнялася особливою жорстокістю.

У свою чергу підполковник міліції запасу, криміналіст, експерт Української федерації професіоналів безпеки Сергій Пархоменко припустив, що вбивство мера Кривого Рогу Павлова може бути помстою з боку членів ОЗГ.

"Мер, ймовірно, співпрацював зі слідством, надавав інформацію, можливо, щось знав. Завдяки його підтримці, його даним були проведені затримання. Тому вбивство може бути зведенням рахунків", — сказав Пархоменко.

Нагадаємо, мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли застреленим у власному будинку в селі Вільне в неділю, 15 серпня. За попередніми даними, на місці події було виявлено мисливську рушницю.

При цьому на оприлюдненому в ЗМІ відео видно, що людина, схожа на Павлова, ходить по дому зі зброєю і пише щось в телефоні (можливо, переписується з кимось).

За даними ЗМІ, перед смертю мер Кривого Рогу видалив переписку в телефонних месенджерів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua