• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Мер окупованого Мелітополя розповів, що з міста тікають російські медики

Мер тимчасов окупованого Мелітополя Іван Федоров повідомив, що слідом за колаборантами з тимчасово окупованого Мелітополя тікають російські медики

Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Telegram, передає "ДС".

"Мелітопольська лікарня була чи не останньою на території тимчасово окупованої Запорізької області, яка надавала допомогу цивільним мешканцям, але вже майже місяць, як туди також почали привозити поранених, захворілих рашистів, і для цивільного населення стає все менше місця в цій лікарні", — пише Федоров.

За його словами, медики покидають місто через дії сил спротиву та страх перед ЗСУ, а також надвисоку кількість поранених російських військових, на яких не вистачає ні медперсоналу, ні ліжко-місць, та поведінку окупантів, яких доставляють до лікарень у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Федоров повідомляє, що від тотальної нестачі медперсоналу окупанти і погрозами, і підкупом намагаються вмовити українських медичних працівників допомогти російським військовим. Водночас, як стверджує мер, українські медики відмовляються співпрацювати з ворогом попри терор.

Він додав, що 90% аптек в Мелітополі не працюють, а ті, що залишилися, майже не мають асортименту ліків, і вартість медикаментів надто висока.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua