• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мер- "привид": суд визнав законною реєстрацію Кернеса на виборах

Реклама на dsnews.ua

Другий апеляційний адміністративний суд визнав законним рішення Харківської міської територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатом в мери Харкова чинного міського голову Геннадія Кернеса

Дане рішення суд ухвалив 16 листопада, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

"Суд першої інстанції дійшов вірного висновку, що відповідач діяв виключно в рамках закону, оскільки заява була створена та підписана у спосіб, передбачений Виборчим кодексом України, підписант такої заяви був безумовно та однозначно ідентифікований та мав діючий кваліфікований сертифікат відкритого ключа, тому відсутні підстави для задоволення позовних вимог", — оголосила головуюча в колегії суддя Зоя Подобайло.

У міську виборчу комісію щодо можливої незаконної реєстрації Кернеса звернулася кандидат в мери Харкова Ірина Денисова, до апеляційної скарги також приєдналася кандидат в мери Наталія Пилипенко.

"Згідно з протоколом, можна встановити, що він відповідає всім вимогам для фізичної особи, та не всім вимогам для юридичної особи, у звʼязку із цим сказати, що це підпис юридичної особи неможливо… Хочу зазначити, що ні в апеляційній скарзі, ні у позовній заяві не зрозуміло, яким чином порушуються права та інтереси позивачів та апелянтів", — заявила представник апелянта Олена Загорська.

Нагадаємо, чинний мер Харкова Геннадій Кернес заразився коронавірусом. 17 вересня його доставили на лікування в німецьку клініку "Шаріте".

З тих пір він жодного разу не виходив в ефір, чи не публікував своїх фото. У мережі стали ходити чутки, що Кернес помер. Однак в міськраді Харкова спростували інформацію про його смерть.

2 жовтня бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що мер Харкова вилікувався від коронавірусу. 10 листопада Фукс опублікував фотографію з Геннадієм Кернесом. Знімок був зроблений в німецькій клініці "Шаріте".

    Реклама на dsnews.ua