• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Мер Тернополя захворів на COVID-19 і самоізолювався

Реклама на dsnews.ua

Тести підтвердили, що мер Тернополя Сергій Надал заразився коронавірусом

Про це повідомив сам Надал на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

"Закликав берегтися, а сам не вберігся. ернополяни, друзі. Мушу вам розповісти неприємну новину. Отримав результати тесту на COVID19. Тест підтвердив цю хворобу", — заявив Надал.

Мер Тернополя пояснив, що у звʼязку зі специфікою роботи він регулярно здає тести протягом останніх пʼяти місяців. Так само роблять його заступники, інші члени команди. Однак зараз крім самого Надала жоден із заступників, керівників комунальних установ і управлінь ради не виявився інфікованим.

"Відчуваю деякі симптоми, зокрема — неприємний біль в горлі. Якби не тест, в іншій ситуації навіть би не звернув на це увагу. Загальний стан нормальний. Перебуваю у постійному контакті зі спеціалістами, повідомив свого сімейного лікаря. Переходжу на самоізоляцію і режим роботи з дому. Потреби в госпіталізації немає", — розповів Надал.

Протягом найближчих двох тижнів мер Тернополя планує працювати з дому в режимі жорсткої самоізоляції.

"Мобільний зв’язок і інтернет, на щастя, дозволяють бути в курсі всіх справ і дистанційно бути в контакті з моєю командою. Це випробування для мене, для них, для моєї родини. Вірю, що ми це подолаємо і разом станемо сильнішими. Планую регулярно тримати усіх вас в курсі ситуації. Бережіть себе, своїх рідних і коханих. На зв’язку!", — уклав він.

"Тернопіль ніхто не змусить жити ні в якій зоні", — заявив тоді мер Тернополя Сергій Надал.

    Реклама на dsnews.ua