• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мертві птахи, политі кров'ю. Венедіктова пояснила, чому переїхала на держдачу

Реклама на dsnews.ua

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова стверджує, що її переїзд на державну дачу в Пущі-Водиці – тимчасовий вимушений захід, повʼязаний виключно з міркуваннями безпеки

Про це вона повідомила сьогодні на своїй сторінці у Facebook, інформує "ДС".

Разом з тим вона вже прийняла рішення якомога скоріше переїхати, щоб "не давати приводів суспільству для сумнівів".

"…перебралася я туди зовсім не тому, що я дуже хотіла поліпшити свої житлові умови. Так було необхідно вчинити в той конкретний момент часу і повʼязаний цей момент був виключно з міркуваннями безпеки. Багато чого сталося за останній час, про що я розповісти не можу: від підкинутих дроном политих кров’ю мертвих птахів на балкон мого будинку до куди неприємніших і по-справжньому небезпечних обставин, суть яких я зараз розкривати не має наміру. Ні в яку, звичайно ж, змову зі співробітниками ДУС або, чого ще, КМ я не вступала. Розмір орендної плати я не встановлювала, а, отримавши пропозицію, просто з нею погодилася, прекрасно розуміючи, що моє перебування у цьому будинку займе лише декілька місяців, не більше", – написала Венедіктова.

Генпрокурор додала, що ні секунди не сумнівається у собі і вважає, що "ніяких законів не порушувала: ні юридичних, ні законів моралі та честі".

За словами Венедіктової, після суспільного розголосу вона направила запити у відповідні органи влади з метою прояснити ситуацію і обʼєктивно розібратися в ній.

"Я попросила надати мені методологію розрахунку орендної плати за використання самого будинку, плати за використання загальних територій і тому подібне. Упевнена, незабаром будуть проведені необхідні службові перевірки та, таким чином, отримані відповіді на поставлені питання", — підкреслила очільниця ОГПУ.

Нагадаємо, у червні сім’я генпрокурора Ірини Венедіктової переїхала на державну дачу в Пущі-Водиці в межах Києва й оселилася у двоповерховому маєтку, до якого також належать будинок для гостей, персональне штучне озеро і тенісний корт.

За інформацією ЗМІ, там ввімкнені так звані "глушилки" для беспілотників, попри відсутність заборони польотів. Також повідомлялося, що Венедіктова сплачує за винайм дачі 63 тисячі гривень. Тоді як утримання маєтку з держбюджету обходиться у 163 тисячі гривень на місяць.

    Реклама на dsnews.ua