• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Місцеві вибори проведуть за "коронавирусные" гроші, - нардеп

Реклама на dsnews.ua
Кошти на організацію і проведення чергових виборів в місцеві органи влади будуть взяті з фонду по боротьбі з інфекцією коронавирусной

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, нардеп від "Слуги народу" Андрій Клочко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

За словами ведучої, на проведення місцевих виборів потрібно 2 млрд 252 млн грн, а виділено лише 1 млрд грн.

"Зараз є законопроект, бюджетний комітет розглядав і прийняв позитивне рішення, у вівторок виноситься це рішення, і буде проголосований повернення грошей з фонду COVID на проведення виборів. Вибори відбудуться в будь-якому випадку", - сказав Клочко.

Також Клочко розповів, як буде відбуватися тестове електронне голосування.

"Тестове голосування буде відбуватися, умовно кажучи, так: один бюлетень білого кольору, який будуть заповнювати громадяни, висловлюючи свою позицію, другий бюлетень може бути червоним. На окремих ділянках стояти автомати по прийому бюлетенів та зчитувати дані для того, щоб прискорити підрахунок голосів", - сказав депутат.

Як повідомляла "ДС", 9 липня парламентський Комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому проект постанови про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua