• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ми ще побачимо вільну Ічкерію, вільний Татарстан і Крим у складі України, — Данілов

Світ незабаром побачить "вільну Ічкерію, вільний Татарстан і Крим у складі України". При чому це станеться ще за нашого життя

Реклама на dsnews.ua

Про це секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов сказав в інтервʼю Радіо НВ, передає "ДС".

"Ми не знаємо, що відбуватиметься в Росії. Я можу з упевненістю сказати — і вже неодноразово про це говорив, — що ми побачимо з вами вільну Ічкерію, ми побачимо з вами вільний Татарстан, ми побачимо з вами Крим у складі України. Це буде обовʼязково за нашого життя", — поділився думкою Данілов.

Відзначимо, що Чеченська Республіка Ічкерія була проголошена у 1991 році на частині території колишньої Чечено-Інгушської Автономної РСР. Це пізніше спровокувало Першу і Другу чеченські війни між РФ і ЧРІ, за підсумками яких у Чечні була встановлена ​​російська влада.

Керівництво Росії розглядає лідерів Ічкерії як терористів. В Україні існує батальйон імені першого президента ЧРІ Джохара Дудаєва, члени якого беруть участь у боях із російськими окупаційними військами на Донбасі.

Як повідомляла "ДС", раніше Данілов закликав не називати Донецьку та Луганську області "Донбасом", оскільки цю назву начебто просуває Росія. Також Данілов закликав українців відмовитись від російської мови, щоб Росія не мала підстав їх "захищати".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua