• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Ми вже напрацювались". Зеленський не проти, щоб хтось попрацював за нього

Президент Володимир Зеленський вважає, що вже "напрацювався", а взагалі працювати на державу "невигідно"

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Зеленський зробив під час міжнародної конференції "Ялтинська європейська стратегія" (YES), відповідаючи на питання, повідомляє "ДС".

В ході конференції до Зеленського звернувся Артем Шаіпов, глава Асоціації українців-випускників провідних університетів світу, яка обʼєднує понад три тисячі осіб, які навчалися в кращих вишах світу. Шаіпов розповів, що ще два роки тому Асоціація направила Зеленському лист з пропозицією співпраці, щоб допомогти з кадрами, з людьми, які хотіли б працювати на українську державу, але відповіді не було.

"Спробуйте зараз. Там на Банкову не все доходить. Чесно", — відповів Зеленський.

"Я не просто за те, щоб такі люди працювали. Я вам чесно скажу: хотів би, щоб замість нас працювали. Тому що ми всі вже напрацювалися, якщо чесно", — додав він.

При цьому президент оголосив, що працювати на державу "складно дешево та невигідно", тому що це руйнує репутацію.

"Працювати на державу, в моєму розумінні, без гучних слів, складно і дешево, невигідно. Вся репутація, яка у вас була до цього, вона завдяки деяким людям, змінюється, на жаль. І за все це ти отримуєш колись, в історії скажуть "так все-таки, напевно, не брехав, нормальний був чоловік", максимум. Це я назвав максимум ", — сказав він.

Як відомо, слоган "вона працює" використовувався Юлією Тимошенко під час президентської кампанії 2010 року.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua