• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Microsoft запропонував запустити електронну демократію в Україні, — глава Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України займається вивченням пропозиції IT-гіганта Microsoft по запуску електронної демократії в країні

Логотип компанії
Логотип компанії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив віцепрем'єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна, передає "ДС".

"У команди Microsoft зараз є пропозиції для нас, наша робоча група їх вивчає. В тому числі, у Microsoft є класна пропозиція по електронній демократії. А також система управління проєктами, яку ми вже активно впроваджуємо з першим пілотом", — сказав Федоров.

Він також зазначив, що на початку пандемії українські школи використовували низку продуктів Microsoft для школярів, коли компанія надавала безкоштовний доступ до цих інструментів.

Федоров нагадав, що Мінціфри в минулому році підписало меморандум про співпрацю з Microsoft, і повідомив, що міністерство зараз веде дуже щільну роботу з компанією за більш ніж 10 різними напрямками.

"За нашими домовленостями, ми повинні вийти до вересня цього року з конкретними результатами і досягненнями з обох сторін. Одним з таких досягнень має бути створення і розвиток "хмарної" інфраструктури Azure на території України. Але, тут важливо, що Мінціфри наполягає на тому, що інфраструктура хмарних сервісів повинна розміщуватися виключно в Україні", — підкреслив він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що рішення в сфері IT-технологій повинні допомогти реформувати судову систему України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua