• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

МЗС не радить українцям їхати до семи країн Африки через новий штам коронавірусу "Омікрон"

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Південно-Африканської Республіки, Ботсвани, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве через поширення нового COVID-штаму "Омікрон"

МЗС не радить українцям їхати до семи країн Африки;
МЗС не радить українцям їхати до семи країн Африки;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС, передає "ДС".

"Українці, які наразі перебувають на території зазначених країн, мають чітко дотримуватися протиепідемічних вимог, невідкладно звертатися до місцевих медичних закладів у разі появи симптомів захворювання, бути готовими до додаткових карантинних обмежень після прибуття до України", — пише пресцентр.

Окрім того, у МЗС рекомендують стежити за повідомленнями авіаперевізників у зв’язку із можливими змінами рейсів і запровадженнями додаткових протиепідемічних заходів.

У Посольстві України в ПАР відкрили цілодобову гарячу лінію для надання консульської допомоги: +27 681 987 112. Електронна пошта: emb_za@mfa.gov.ua.

Українські громадяни також можуть звернутися за допомогою на гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 1657. Електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.

Як писала "ДС", Південно-Африканська Республіка, де виявили новий варіант коронавірусу "Омікрон", не буде запроваджувати через нього додаткові обмеження.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua