• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

МЗС просить скасувати продаж квитків в країни, які не пускають українців

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України закликало авіакомпанії зупинити продаж квитків в країни, які не пускають українських туристів

Про це йдеться в повідомленні прес-служби зовнішньополітичного відомства, передає "ДС".

Також міністерство просить не продавати квитки мандрівникам, "які не мають підтверджуючих документів, необхідних для безперешкодного в'їзду в країну призначення".

Відзначається також, що МЗС звернувся з листом до міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби з рекомендацією провести відповідну роз'яснювальну роботу з авіакомпаніями.

"Наша мета - неможливість продажу квитків громадянам України в країни, які не дозволяють в'їзд українським туристам", - йдеться в повідомленні.

Зміни до порядку в'їзду в іноземні держави залежать не в останню чергу від розвитку епідемічної ситуації в Україні, нагадали в міністерстві. При цьому там додали, що відповідальність за дотримання правил в'їзду в інші країни несуть безпосередньо самі мандрівники.

Нагадаємо, 5 липня стало відомо, що в аеропорту Афін були затримані 17 українців, які прилетіли до Греції з Києва. Консули України співпрацюють з відповідними державними структурами Греції для того, щоб до затриманих українців в Афінах не застосовувалася процедура депортації. Українські громадяни вже четверту добу знаходяться в ізоляторі в аеропорту Афін.

    Реклама на dsnews.ua