• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Міг порушити дисципліну: в Офісі генпрокурора не поспішають звільняти Мамедова

Гюндуз Мамедов не може бути звільнений з посади заступника генерального прокурора, оскільки щодо нього ведеться дисциплінарне провадження

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в пресслужбі Офісу генпрокурора, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Гюндуз Мамедов сьогодні подав заяву про звільнення з адміністративної посади та з органів прокуратури за власним бажанням, яка наразі перебуває на розгляді в генерального прокурора", — повідомили в ОГП.

Там також зазначають, що зараз кадрова комісія з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку і здійснення дисциплінарного провадження стосовно прокурорів розглядає звернення про звільнення Мамедова в звʼязку з відмовою в наданні допуску до держтаємниці.

"Дисциплінарне провадження розпочато 6 липня 2021 року, й на останньому засіданні комісії 22 липня його адвокати заявили клопотання про перенесення розгляду у звʼязку з тим, що їхній клієнт перебуває на лікарняному. Наступне засідання дисциплінарної комісії призначене на 2 серпня 2021 року", — повідомляють в Офісі генпрокурора.

Там зазначають, що весь період після відкриття дисциплінарного провадження Гюндуз Мамедов перебував на лікарняному, після цього був у відпустці за кордоном, зараз знову знаходиться на лікарняному.

"Усі прокурори рівні перед законом, і Офіс генпрокурора діє в рамках чинного законодавства, тому відповідно до ч. 9 ст. 46 закону України "Про прокуратуру", до завершення дисциплінарного провадження Гюндуз Мамедов не може бути звільнений з адміністративної посади у звʼязку з поданням заяви за власним бажанням", — резюмують в Офісі генпрокурора.

Як повідомляла "ДС", 27 липня стало відомо, що заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов написав заяву про відставку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua