• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Михайличенко каже, що у збірній шоковані рішенням по Павелку

Віцепрезидент УАФ, легендарний футболіст Олексій Михайліченко прокоментував арешт керівника Будинку футболу Андрія Павелка. За його словами у збірній шоковані

Олексій Михайличенко
Олексій Михайличенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав перед виїздною грою збірної України у Північній Македонії передає "ДС".

"Я зараз перебуваю у розташуванні збірної у Скоп’є. Про арешт ми дізналися буквально одразу. Сказати, що тут всі шоковані, не сказати — нічого. Напередодні гри", — сказав Михайличенко.

Він також висловився з приводу судового процесу над Павелком.

"Моє переконання: у Львові влаштували просто шабаш. Який сенс цього арешту, як не помста або політичні мотиви? Який сенс? Окрім як зробити подарунок російському лоббі, котре розраховувало на арешт Павелка ще напередодні його виборів до УЄФА", — зазначає Михайличенко.

Легендарний футболіст, крім того, нагадав про обставини справи щодо президента УАФ.

"Я хочу нагадати, що всі обставини цієї справи були розслідувані НАБУ. Антикорупціонери не знайшли вини. А надумані підстави відправити людину у СІЗО тепер знайшли саме ті, хто, очевидно, й не гребують корупцією", — переконаний Олексій Михайличенко.

За його словами, "травля УАФ, яка почалася наприкінці року, досягла піку".

"Це насправді велика трагедія для воюючої України. Для футболу. Для нашого міжнародного іміджу. Коли чинний представник УЄФА без жодного доказу фізично усувається від змоги виконувати свої прямі футбольні задачі. Думаю, ми ще отримаємо реакцію цивілізованого світу", — заявив віцепрезидент УАФ.

Він назвав такі обставини прикрими.

Дуже прикро, що перемагає не закон і совість, а тиск, гроші, шантаж, проросійські політики, руйнуючи нашу країну зсередини", — сказав Олексій Михайличенко.

Нагадаємо, у п'ятницю, 16 червня, Шевченківський райсуд Львова виніс ухвалу про арешт Андрія Павелка у справі будівництва заводу із виробництва штучного футбольного покриття. 

Адвокати заявили про незаконність рішення та наміри його оскаржити.

Захист Павелка також стверджує, що це провадження "перекинули" з Києва, де судді не погоджувалтся на арешт Павелка, до Львова.

    Реклама на dsnews.ua