• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гроші з "Стіни Яценюка" дерибанили через прибиральницю, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Фірми-генпідрядника робіт за проектом "Стіна" використовували для відмивання коштів субпідрядника ТОВ "Кіт-Трейд"

Про це йдеться в постанові Солом'янського суду Києва про арешт майна по справі розкрадання коштів у проекті "Стіна", повідомляє "ДС" з посиланням на УП.

За даними видання, 4 мільйони грн з рахунку цього "Кіт-Трейд" в банку "Глобус" зняв директор фірми, а ще частину грошей перевели на три інші рахунки в "Ощадбанку" з призначенням платежу: "Поповнення власного поточного рахунку".

"Згідно інформації, наданої ГФС України, будь-яких працівників, крім директора, ТОВ" Кіт-Трейд "не має, у зв'язку з чим об'єктивно виконати роботи з інженерно-технічного облаштування держкордону воно не могло, що дає основаниясчитать, що ТОВ "Кіт-Трейд" є фіктивним підприємством, і будь-яких робіт з облаштування державного кордону не виконувала", - говориться в рішенні суду.

Під час допиту перший директор ТОВ "Кіт-Трейд" повідомила, що працює прибиральницею, а за 500 грн видала довіреність незнайомцеві на дії від свого імені. Зараз офіційним керівником ТОВ "Кіт-Трейд" значиться Сергієнко Сергій Едуардович.

Як повідомляла "ДС", Генпрокуратура виявила злочинну схему розтрати з привласненням бюджетних коштів в особливо великих розмірах на проекті "Стіна".

Деяких керівних працівників Державної прикордонної служби підозрюють у розкраданні державних коштів на реалізаціюпроекту "Стіна" на кордоні з Росією.

На проект "Стіна" в 2017 році планують витратити 500 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua