• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Мін'юст оголосив старт розпродажу в'язниць: перший лот — ізолятор під Києвом

Реклама на dsnews.ua

Міністерство юстиції розпочинає продаж пенітенціарних установ з 6 серпня поточного року і першим виставлено на продаж «Ірпінський виправний центр (№ 132)» у Київській області

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства юстиції, передає "ДС".

Перший продаж розпочнеться 6 серпня 2020 об 11:00. Захід буде проходити на території першого об'єкта, який буде виставлений на продаж — Державного закладу «Ірпінський виправний центр (№ 132)».

У заході візьме участь міністр юстиції Денис Малюська і заступник міністра юстиції України Олена Висоцька. Вони розкажуть про плани подальших продажів і напрями використання отриманих від реалізації в'язниць коштів.

Державна установа «Ірпінський виправний центр (№ 132)» розташований в центрі смт. Коцюбинське в 14 км від Києва. Згідно з наказом Міністерства юстиції України від 13.06.2019 № 1750/5 було прийнято рішення про оптимізацію установи шляхом його консервації. Останніх засуджених перевели в інший виправний центр у серпні 2019 року. На продаж будуть виставлені об'єкти нерухомості установи.

Як повідомляла "ДС", раніше Денис Малюська запропонував зробити з Лук'янівського СІЗО в Києві готель, стилізований під в'язницю.

    Реклама на dsnews.ua