• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Мінцифри відібрало 165 громад, які отримають гроші на оновлення центрів адмінпослуг

Уряд затвердив розподіл 231 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі "Дія Центрів"

Мінцифри хоче підвищити якість послуг у ЦНАП щонайменше до 90%
Мінцифри хоче підвищити якість послуг у ЦНАП щонайменше до 90%
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

Як зазначається, це забезпечить 5 млн українців сучасним державним сервісом. 

Фінансову допомогу отримають 165 громад:

  • 24 громади, що не мають ЦНАП, отримають 56,2 млн грн на будівництво та 4,9 млн грн на обладнання. Завдяки цьому 271 тисяча українців отримають доступ до адмінпослуг;
  • 19 громад, що трансформують ЦНАП райдержадміністрації у ЦНАП органу місцевого самоврядування, отримають 45,4 млн грн на будівництво та 5,4 млн грн на обладнання. Завдяки цьому 498 тисяч жителів колишніх райцентрів зможуть отримувати послуги в модернізованих ЦНАП органів місцевого самоврядування;
  • 122 громади, що прагнуть покращити та осучаснити ЦНАП ОМС, отримають 81,3 млн грн на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт та 37,8 млн грн на нове обладнання. Це дозволить понад 4,5 млн українців отримувати більше необхідних послуг в єдиному просторі та комфортних умовах.

"Уже незабаром запустяться понад 100 Дія Центрів, а в 52 ЦНАП працюватимуть зони для консультації підприємців "Дія. Бізнес". Завдяки субвенції громади отримають паспортне обладнання, обладнання для виготовлення водійського посвідчення та інше устаткування, що розширить кількість доступних послуг у ЦНАП", — каже заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Мінцифри хоче підвищити якість послуг у ЦНАП щонайменше до 90%.

Як писала "ДС", Мініцифри та Швейцарське агентство з розвитку та співробітництва підписали угоду про отримання 193,7 млн грн фінансової допомоги на цифровізацію України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua