• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Мінекономіки ініціювало здійснення аудиту діяльності ДП "Укрліктрави" та звільнило його керівника

Реклама на dsnews.ua

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України видало наказ про початок здійснення позапланового внутрішнього аудиту діяльності державного підприємства "Укрліктрави"

Відповідно до наказу, створюється аудиторська група, затверджується програма та здійснюється аудит, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу міністерства.

На підставі службового розслідування, інформації про незадовільний фінансово-господарський стан підприємства, а також у звʼязку з неналежним виконанням своїх службових обовʼязків, було звільнено керівника ДП "Укрліктрави" Андрія Власенка, повідомили в міністерстві.

Так, згідно інформації, загальний податковий борг по підприємству складає понад 12 млн грн. Усі рахунки підприємства заблоковані. Станом на 26 жовтня по підприємству не здані звіти в податкові органи по ПДВ та ЄСВ.  Крім того, фінансові плани підприємства на 2020 рік та на 2021 рік до Мінекономіки для затвердження не подавались, незважаючи на нагадування у формі листів і що є грубим порушення законодавства України. Не подавались також звітності за ІІ квартал 2020 року та І півріччя 2020 року.

"Також в процесі перевірок, було виявлено, що за юридичною адресою підприємство фактично не знаходиться. Штат працівників відсутній (немає юридичної, фінансової, кадрової та інших служб). Поряд з цим, потребують термінового вирішення питання збирання кукурудзи та сої, які за погодних умов залишаються не зібраними та проведення комплексу осінніх польових робіт. Враховуючи зазначене, здійснення незалежного аудиту діяльності ДП "Укрліктрави" є необхідним кроком у вирішенні комплексу проблематичних питань, які наразі є у підприємства", — йдеться у заяві.

    Реклама на dsnews.ua