• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Мінфін готує апеляцію на рішення суду на користь Суркісів у справі ПриватБанку

Реклама на dsnews.ua

Міністерство фінансів України готує апеляцію на рішення Печерського суду на користь братів Григорія та Ігоря Суркісів у справі націоналізованого ПриватБанку

Про це йдеться у заяві Мінфіну, інформує "ДС".

"Ухвалене 2 вересня рішення Печерського суду за головуванням судді Вовка С.В. про порядок примусового виконання ухвали про забезпечення спірного позову компаній братів Суркісів про обслуговування депозитів, конвертованих у капітал банку під час націоналізації, направлене на фактичне стягнення з банку майже 10 млрд грн ($350 млн) та прийнято з порушенням норм процесуального законодавства", – заявили у відомстві.

В міністерстві підкреслили, що не погоджуються з ухвалою Печерського суду щодо задоволення позову про стягнення з банку $350 млн на користь компаній братів Суркісів та буде продовжувати захищати інтереси держави та банку: "Наступним кроком є підготовка апеляційної скарги на проголошену сьогодні ухвалу".

Як писала "ДС", Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про виплату з державного ПриватБанку 350 мільйонів доларів сімʼї Суркісів за позовом про обслуговування депозитів, конвертованих в капітал банку при націоналізації. Рішення ухвалив одіозний суддя Сергій Вовк.

    Реклама на dsnews.ua