• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Мінфін стверджує, що досяг компромісу з МВФ щодо реформ. У МВФ кажуть про відкат

Міністр фінансів України Сергій Марченко здійснив робочий візит до США, під час якого провів ряд зустрічей з представниками Міжнародного валютного фонду для обговорення подальшої співпраці

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Переговори відбулись з директором Європейського департаменту Альфредом Камером, виконавчим директором МВФ Полом Гілберсом, главою місії МВФ в Україні Іванною Владковою Голлар, постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном та іншими представниками команди МВФ, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів України.

"Переговори дозволили узгодити позиції обох сторін та досягти компромісу з ряду питань, зокрема, щодо антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та питання незалежності НАБУ", — заявили в Мінфіні.

Марченко на переговорах заявив, що Україна досягла значних результатів у виконанні структурних маяків МВФ, однак експерти Фонду відзначили, що рішення Конституційного суду України призвели до відкату антикорупційних зусиль, що потребує відповідної реакції з боку української влади.

Сторони домовились про тісну комунікацію та спільну роботу для можливості досягнення Staff level agreement у найближчий час.

"Підтримка МВФ є дуже важливою для України. І я вдячний за підтримку у проведенні реформ. Економічна ситуація в країні покращується, але для забезпечення макроекономічної стабільності Україні надзвичайно важливо бути у програмі співпраці з МВФ", — підкреслив Марченко.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко заявляв, що Міністерство фінансів буде оптимізувати видатки державного бюджету в разі, якщо Україна не отримає транш Міжнародного валютного фонду.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua