• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Міністр Чернишов цинічно використовує службове становище в інтересах родичів, – експерт

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов пролобіював нагородження свого батька орденом "За заслуги" II ступеня

Реклама на dsnews.ua

Тим самим він показав, як поводитиметься в разі призначення премʼєром, коментує в Facebook політолог Олексій Голобуцький.

Він повідомив, що указом президента до Дня Конституції видані нагороди за внесок в розвиток країни. Серед нагороджених — гендиректор ТОВ "Вестрон" Чернишов Михайло Анатолійович, батько міністра.

"Справа не стільки в ордені. Напружує те, з яким цинізмом чиновник отримує вигоду для себе і своїх родичів, використовуючи службове становище. Ще тривожніше стає від чуток про можливе премʼєрство Чернишова. Про це вже не раз писали й ЗМІ, з посиланням на свої джерела. Уявляєте собі масштаби можливих зловживань, якщо його наділять повноваженнями глави виконавчої влади?!", — говорить Голобуцький.

На думку політолога, якщо зараз в статусі міністра Чернишов вибив нагороду для батька, то, ставши премʼєром, не зможе протистояти кумівству та організації розпилу і дерибану українського бюджету.

"Словом, ця історія з орденом чітко показала подвійне дно Чернишова. Він не пройшов випробування владою", — констатував експерт.

    Реклама на dsnews.ua