• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Міністр екології розповів деталі відставки, яка не відбулася

Реклама на dsnews.ua

Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський заявив, що вирішив залишитися на посаді після зустрічі з президентом і прем'єр-міністром

Про це він сказав в коментарі "Стране", передає "ДС".

"Ми зустрілися з премʼєром і президентом, проговорили ситуацію. Я написав заяву, тому що були претензії з приводу швидкості реформ, мені дали можливість пояснити, чому так. Я завжди критично ставлюся до своїх дій і оцінивши півроку, незважаючи на те, що пару місяців зайняло формування міністерства, запуск його роботи, я теж вважаю, що можна було зробити більше за цей час", — сказав він.

Абрамовський додав, що не всі питання залежать від Міністерства.

"Є ще стейкхолдери. Ми намагаємося завжди обговорювати законопроекти з громадськістю, з тими, на кого вони буду впливати. Часто такі обговорення можуть затягуватися на декілька місяців", — заявив міністр.

За його словами, таке пояснення влаштувало і президента, і премʼєра.

"Ми домовилися, що будемо робити це разом. Допомагатиме премʼєр особисто і президент в межах своєї компетенції, також депутатський корпус своєю підтримкою на цьому наголосив. Думаю, що питання середовища вийде на одну з перших шпальт", — заявив Абрамовський.

Також міністр розповів, що особистого конфлікту з премʼєром, у нього немає.

"Абсолютно неправда. Ніякого особистого конфлікту у нас немає. Напевно, концентрація премʼєра останні пару місяців була навколо бюджету і коронавірусу, тому, може, менше ми спілкувалися, це правда, і я розумію чому. Але конфлікту у нас ніякого немає", — заявив Абрамовський.

Міністр зазначив, що пропонуватиме главі держави створити національну екологічну раду при президенті, щоб значні питання щодо захисту навколишнього середовища виходили на рівень президента.

Як повідомляла "ДС", 15 грудня спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що до Ради надійшли заяви про відставку від міністра екології та міністра з питань ветеранів.

16 грудня Верховна Рада відправила у відставку Сергія Бассараба з посади міністра у справах ветеранів. При цьому депутати зняли з порядку денного питання відставки Абрамовського.

    Реклама на dsnews.ua