• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Міністр молоді та спорту розповів, що досі спілкується з російськими зомбі, які йому були, як брати

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зізнався, що спілкується з російськими спортсменами, з якими був в одній команді за часів СРСР, хоча деякий час вони не спілкувалися

segodnya.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр заявив в інтерв'ю "Українській правді ", повідомляє "ДС".

"...Реально по-чоловічому розходилися. У нас було багато суперечок, відверто кажучи, дивлячись один одному в очі. Тому що вони реально не розуміли, тому що там телебачення реально зомбує людей", — сказав Гутцайт.

При цьому, відповідаючи на питання, чи спілкується він з російськими спортсменами з колишньої спільної команди, Гутцайт відповів: "Спілкуюся. Я не чіпаю теми політики, тому що ми багато сперечалися і рік або два взагалі не спілкувалися".

"У мене була одна думка, у них інша думка. Хоча ми весь час займалися спортом разом в Радянському союзі, вигравали Олімпійські ігри в одній команді, 30 років дружили, чесно. І таких же людей як я багато. Ми ж до 2014 року як брати були, відверто. Потім після розвитку ситуації ми зрозуміли, як кажуть, а "чи наше наше?", — сказав міністр.

Нагадаємо, 7 серпня бронзовий призер Олімпіади-2020, молодший лейтенант ЗСУ Ярослава Магучіх на подіумі обіймалася з російської атлеткою Марією Ласіцкене, яка була довіреною особою президента РФ Володимира Путіна на виборах в 2018 році. У Міноборони закликали не цькувати спортсменку та обіцяли провести розмову з нею.

Пізніше Магучіх заявила, що до цькування після фото з російською спортсменкою на Олімпіаді в Токіо ставиться спокійно.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт вважає, що Магучіх просто не стримала емоцій.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua