• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Міністр Немчінов дивно пояснив закриття ресторанів на вихідні

Реклама на dsnews.ua

У межах карантину вихідного дня в Україні закривають ресторани, оскільки багато людей заражаються по дорозі до них. При цьому в самих ресторанах відсоток зараження невеликий

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, передає "ДС".

"Ми обговорювали це питання. Скільки відсотків, наприклад, заражаються в ресторанах. Дійсно, в ресторанах за дотримання карантинного режиму відсоток невеликий. Але справа в тому, що по дорозі до ресторану заражаються дуже багато людей", — зазначив Немчінов.

За його словами, такі приклади озвучуються на урядових нарадах і на засіданнях Кабміну. Він також поскаржився на те, що в Україні немає можливості проводити епідеміологічні дослідження, як у Києві, відстежувати контакти за телефонами і так далі.

"Виходячи з тих епіддосліджень, які встигають проводити фахівці, робляться висновки, пропонуються головному санітарному лікареві, а він своєю чергою пропонує міністру охорони здоров'я, він вносить це на засідання комісії ТЕБ та НС, а потім вони разом виносять це на уряд", — додав Немчінов.

Нагадаємо, 11 листопада Кабмін запровадив карантин вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Тимчасово виконувачка обов'язків голови Верховної Ради Олена Кондратюк назвала "великою дурницею" рішення уряду запровадити в Україні карантин вихідного дня.

    Реклама на dsnews.ua