• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Міністр юстиції похвалився ремонтами в СІЗО на гроші, отримані за платні камери

Реклама на dsnews.ua

На отримані від платних камер гроші відремонтували безкоштовні камери в СІЗО Києва, Сум та Миколаєва

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Мін'юсту.

"Платні камери стали одним з джерел фінансування поліпшення загальних умов в СІЗО, так як в держбюджеті коштів на це не передбачено. Гроші від таких платних послуг йдуть до спеціального фонду слідчого ізолятора, з якого і фінансуються поточні і капітальні ремонти в ньому", — зазначив Малюська.

За 5 місяців існування платних камер за отримані кошти вдалося відремонтувати 8 камер. Всього на ремонт витратили 239 709 грн.

"Найбільше таких приміщень облаштували в Київському СІЗО: 2 камери по 12 місць і 4 камери по 3 місця. Витратили на ці ремонти 215 767 грн. Ще одну камеру на 12 місць облаштували в Сумському СІЗО за 17 973 грн. Крім того, за 5 968 грн одномісне безкоштовне приміщення відремонтували в Миколаївському СІЗО", — сказано в повідомленні Мін'юсту.

"Умови перебування затриманих в платних і безкоштовних камерах все ж дещо відрізняються. Адже в поліпшених приміщеннях краще санвузол, телевізор і ліжка. І площа самої камери на одну людину більше. Однак важливо, що на поліпшення умов в безкоштовних приміщеннях не було витрачено ні копійки коштів платників податків", — додав Малюська.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства юстиції України Денис Малюська розповів про те, як з'явилася ідея створення платних камер в СІЗО, а також назвав суму, яку вдалося залучити в бюджет завдяки новій послузі.

    Реклама на dsnews.ua