• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Міністр юстиції Малюська опублікував чергове феєричне селфи (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Міністр юстиції Денис Малюська розповів історію про підлеглого-хабарника і опублікував чергове селфи, на цей раз зі скелетом динозавра з хижим оскалом

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на офіційну сторінку міністра у Facebook.

"Є (точніше був у мене такий підлеглий - Дзюдзь Михайло Семенович - керівник (колишній) Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Мін'юсту, депутат Львівської обласної ради (фракція Європейська солідарність), генерал-майор. Феєричний... мужик", - написав Малюська.

За його словами, Дзюдзя вже попередили про звільнення, в останній робочий день після селекторної наради, на якому всім ще раз нагадали про неприпустимість корупції, він отримав від одного зі своїх підлеглих хабар у розмірі близько тисячі доларів.

Чоловіка затримали в результаті спільної операції СБУ і НАБУ за підтримки управління внутрішньої безпеки Мін'юсту.

"Наскільки розумію, це був останній з кількох періодичних платежів. Сподіваюся це не останнє затримання працівників системи Мін'юсту. Працівників багато (десятки тисяч), і до деяких інакше не доходить", - написав Малюська.

Як писала "ДС", 22 лютого міністр юстиції України Денис Малюська викликав бурхливу реакцію у користувачів соціальної мережі Facebook, опублікувавши фотографію, де він стоїть догори ногами і читає книгу.

    Реклама на dsnews.ua