• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Мінкульт хоче, щоб з магазинів додатків Apple і Google прибрали "Вконтакте"

Реклама на dsnews.ua

Міністерство культури і інформаційної політики України разом з РНБО і СБУ вживають заходів для блокування соцмережі "Вконтакте", яка днями знову стала доступною для українських користувачів, і готує звернення до основних провайдерів програмного забезпечення (Apple, Google і ін.) з вимогою вилучити мобільний додаток російської соцмережі з переліку доступних завантажень для українських користувачів

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Мінкульту в Facebook, передає "ДС".

"З огляду на ризики для національної безпеки України і для захисту інформаційного простору, МКІП відразу взяли в роботу цю інформацію і спільно з РНБО, СБУ та іншими правоохоронними органами невідкладно вживають відповідних заходів для блокування роботи цієї соціальної мережі на території нашої держави", — йдеться в повідомленні .

Мінкульт попереджає про черговий пік активності російських спецслужб.

"Традиційні піки активності російських спецслужб припадають на важливі події в суспільно-політичному житті України. Зараз — це місцеві вибори, які цілком ймовірно можуть стати об'єктом інформаційного впливу за допомогою таких ресурсів, як "ВКонтакте", — вважають в Міністерстві культури і інформполітики.

За даними відомства, санкції проти "ВКонтакте" та інших російських IT-платформ дозволили мінімум, удвічі знизити частку українських користувачів, а деякі ресурси практично повністю зникли з українського інфопростору.

❗️Позиція #МКІП щодо загроз оновлення роботи мобільного додатку «ВКонтакте»Нещодавно в медіа з’явилися повідомлення,...

Gepostet von Міністерство культури та інформаційної політики України am Mittwoch, 16. September 2020

Нагадаємо, російська соціальна мережа "ВКонтакте" на своїй офіційній сторінці для українських користувачів повідомила, що розробники поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому ВК тепер можна користуватися "без обмежень". Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив перевірити цю інформацію.

    Реклама на dsnews.ua