• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мінкульт створив "дорожню карту" розвитку туризму

Реклама на dsnews.ua

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з міжнародними експертами сформувало дорожню карту розвитку туризму, яка ляже в основу стратегії розвитку туризму та курортів в Україні

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, передає "ДС" з посиланням на прес-службу ОПУ.

"Стратегічними завданнями дорожньої карти є запровадження системи туристичної статистики, новий законопроект про туризм, який уже розроблено, вдосконалення системи управління галуззю, діджиталізація, створення реєстру суб’єктів туристичної діяльності", – перелічив міністр.

Він також згадав про програму "Туристичні магніти", яку розробляє кожна область.

"Зокрема – "Велике будівництво" самих "об’єктів тяжіння". Йдеться про музеї, театри, замки. Я думаю, що ця програма може не тільки об’єднати країну, а й слугувати, серед іншого, туристичній галузі", – зауважив Олександр Ткаченко.

Очильник Мінкульту нагадав, що наразі спільно з обласними держадміністраціями ведеться робота з формування туристичних маршрутів у регіонах.

Як повідомляла "ДС", раніше Ткаченко розповідав, що у 2021 році частиною національного проекту «Велике будівництво» стане відновлення 100 культурних обʼєктів.

    Реклама на dsnews.ua