• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Мінкульт завершує напрацювання плану протидії російській пропаганді в Україні, – Ткаченко

Міністерство культури та інформаційної політики України завершує напрацювання плану заходів щодо протидії російській пропаганді в українському інформаційному просторі

Реклама на dsnews.ua

Про це міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив у інтерв’ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Ми зараз завершуємо напрацювання плану заходів. Це, по-перше, розширення мовлення нашого, особливо в територіях прикордонних, розширення, власне, мовлення «Зеонбуду», варіанти, яким чином можна реагувати та протидіяти розповсюдженню сигналу з Криму та окупованої території Донбасу та і самої Росії на українські території", – сказав Ткаченко.

Так, за словами міністра, відповідний план Мінкультури подаватиме в Кабінет Міністрів та РНБО для того, аби він був затверджений, як системний підхід, який "має на меті не тільки додаткові інвестиції в цю сферу з боку держави, але й покроковий план дій для того, щоб, по-перше, українське бачили більше і легше, і для того, щоб, по-друге, російської пропаганди на цих теренах було менше".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua