• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мінкультури припинило наповнювати список заборонених сайтів

Реклама на dsnews.ua

Міністерство культури та інформаційної політики припинило формувати перелік сайтів, доступ до яких пропонує заборонити в Україні

Про це йдеться у відповіді Мінкультури на журналістський запит, інформує "ДС".

"Визначення і публікацію переліку сайтів, які містять інформацію, що має ознаки забороненої до поширення нормами українського законодавства, здійснювало Міністерство інформаційної політики України, яке на сьогодні перебуває в стані призупинення юридичної особи в результаті його ліквідації", — повідомили у відомстві агентству "Інтерфакс-Україна".

У звʼязку з цим у відомстві наголосили, що на сьогодні не здійснюють формування таких переліків.

Як відомо, 19 червня 2017 року Мінінформполітики оприлюднило перелік із 20 сайтів, рекомендованих для заборони в Україні. Він, зокрема, містив сайти "Русская весна", "Новороссия", "Антифашист", "Антимайдан", "Политнавигатор" і низку інших ресурсів.

У квітні 2018 року міністерство направило СБУ новий (другий) перелік із 21 сайту, рекомендованих для заборони в Україні. До нього увійшли: dan-news.info, admin-gorlovka.ru, dnr24.su, gorlovka.today, golospravdy.com, s-narodom.ru, politnavigator.net, riafan.ru, dnr-hotline.ru, genocid.net, miaistok.su, dnr24.com, republic-tv.ru, ruskline.ru, dnipress.com, kianews24.ru, c-eho.info, crimea.ria.ru, c-inform.info, komtv.org и gazetacrimea.ru.

У вересні 2018 року в Мінінформполітики заявили, що готують новий (третій) перелік сайтів, до яких відомство пропонує заборонити доступ.

Довідка. Міністерство інформаційної політики було створене у 2014 році й ліквідоване у 2019 році шляхом реорганізації з обʼєднанням інших відомств у Міністерство культури, молоді та спорту України, яке, своєю чергою, було реорганізоване у 2020 році в Міністерство культури та інформаційної політики України.

    Реклама на dsnews.ua