• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Міноборони готує застосунок "Резерв+", що допоможе військовозобов'язаним оновлювати дані без ТЦК

У суботу, 18 травня, в Україні набуває чинності оновлений закон про мобілізацію. Документом передбачено, що всі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. Це можна буде зробити і онлайн, скориставшись застосунком "Резерв+"

Реклама на dsnews.ua

Про його запуск повідомило Міністерство оборони України, передає "ДС".

Починаючи з завтрашнього дня додаток буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market.

"Резерв+" надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі "Оберіг". Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних", — йдеться у повідомленні оборонного відомства.

Це застосунок для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Після оновлення даних у додатку можна буде побачити інформацію з реєстру "Оберіг" щодо себе.

Пресслужба Міноборони нагадує, що оновити дані також можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні. Направлення на ВЛК видаватися не буде. Його можуть виписати у разі необхідності згодом.

При оновленні даних через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, військовозобов'язаний отримає відповідну відмітку у військовий квиток.

Крім того, через місяць — з 18 червня у застосунку "Резерв+" також заявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua