• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Міносвіти турбувалася школами нацменшин, де погано знають українську мову

Реклама на dsnews.ua
Випускники шкіл, де викладання ведеться мовою національної меншини, не дуже добре володіють українською мовою і тому ряд предметів буде обов'язковою для вивчення лише українською мовою

Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич, передає "ДС" з посиланням на телеканал "112 Україна".

За словами Гриневич, випускники шкіл нацменшин недостатньо добре знають українську мову, що негативно позначається в тому числі і на результати ЗНО.

"Нас дуже турбує ситуація, яка склалася в школах з мовою національних меншин, які вивчають всі предмети мовою меншин на протязі всього навчання в школі. І як результат, наприкінці отримання загальної середньої освіти випускники не володіють українською державною мовою як слід, і це позначається на їхніх результатах ЗНО", - заявила вона.

Гриневич вважає, що для поліпшення якості освіти виникає необхідність впровадження у таких навчальних закладах предметів, які будуть вивчатися виключно українською мовою.

"У початковій школі маленькі діти повинні починати вчитися рідною мовою, але далі йде вивчення державного і вводяться предмети, які вивчаються українською мовою. Це повинно привести до кращої якості освіти в таких школах", - зазначила міністр.

    Реклама на dsnews.ua