• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Мінсоцполітики звинуватив главу Фонду Баженкова в незаконній зупинці соцвиплат

Реклама на dsnews.ua
Інформація про призупинення фінансування соцвиплат, зокрема лікарняних та допомоги на період вагітності, не відповідає дійсності

Про це йдеться в заяві Міністерства соціальної політики України, опублікованому на Урядовому порталі, передає "ДС".

Як повідомляється, на сьогоднішній день залишки на рахунку Фонду соцстрахування складають 429 400 000 грн, що є достатнім для здійснення необхідних поточних виплат.

"Більше того, надходження до Фонду формуються щодня по сплаті єдиного соціального внеску роботодавцями. Проте минулого тижня Печерський суд Києва відновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова. Він був зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення. Власне, він і призупинив виплати", - йдеться у заявили в Мінсоцполітики.

У відомстві зазначили, що Баженков не був уповноважений приймати такі рішення, тому що "не було засідання комісії по його відновленню".

"Будь-які рішення щодо суттєвих змін по бюджету, зокрема про призупинення виплат, приймаються тільки правлінням Фонду - не одноосібно... Правління Фонду не збирався, тому жодних рішень щодо призупинення виплат не приймалося. Уряд лише у п'ятницю на своєму засіданні прийняв постанову про заміну урядової сторони правління. Найближчим часом правління буде зібрано для вирішення ситуації. Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію неприйнятною", - додали у відомстві.

Нагадаємо, 20 листопада Фонд соцстрахування тимчасово зупинив виплату коштів на лікарняні та допомогу по вагітності та народження дитини людям, у яких є страховка.

Відзначимо, 18 листопада Міністерство соціальної політики вже звернулося в Міністерство юстиції з проханням скасувати дії державного реєстратора про запису в ЄДРПОУ Баженкова як директора Виконавчої дирекції Фонду соцстрахування.

Коментарів Євгена Боженкова поки не надходило.

    Реклама на dsnews.ua