• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

"Мінус один ворог": у ВРУ — скандал через коментар Третьякової щодо смерті Полякова

Під час засідання Верховної Ради 8 жовтня депутатку "Слуги народу" Галину Третьякову звинуватили у некоректних висловлюваннях стосовно смерті нардепа Антона Полякова — коментарі "одним ворогом менше" у партійному чаті

У Верховній Раді — скандал
У Верховній Раді — скандал
Реклама на dsnews.ua

Висловлювання Галини Третьякової піддав критиці голова групи "За майбутнє" Ігор Палиця, передає "ДС".

"Тільки що у вашому партійному чаті керівник комітету, який має опікуватися людьми, дітьми, пані Третьякова, написала, що одним ворогом менше про Полякова. Про смерть Антона Полякова. Я хотів би попросити вас, шановна фракція "Слуга народу", зробити висновок зі слів пані Третякової", — звернувся Палиця до нардепів "СН". 

Він додав, що вважає таку поведінку неприпустимою.

"Яким би політичним опонентом чи людиною не був пан Антон Поляков — померла людина, звичайна людина. Крім того, наш колега по парламенту. Я дуже прошу, зробіть моральні висновки та скажіть, як ви вважаєте, треба виходити з цієї ситуації. Такого робити не можна", — сказав Палиця.

Галина Третьякова вирішила взяти слово у відповідь.

"У мене два зауваження. Перше — звідки "За майбах" знає, що пишуть в чаті "Слуга народу", це раз. А по-друге — коли люди, які борються за свободу слова, яка гарантована кожній людині в залі тут Конституцією, і вважають, що вони можуть накидати комусь якісь платки на рота, то мені здається позор — це вам", — заявила депутатка.

Перший віцеспікер Руслан Стефанчук, який головував під час засідання, попросив Третьякову вимкнути мікрофон.

"Життя кожної людини є вищою соціальною цінністю. Так гарантує стаття 3 Конституції України. І давайте припинимо на цьому спекуляції, а свобода слова означає відповідальність за те, що говорить кожен з нас", — заявив він. 

Очільник партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко підтвердив, що таке повідомлення Третьякової дійсно було в чаті, пишуть "Вісті". Він закликав "журналістів розділяти особисте і політичне".

"Думаю, кожен сам для себе визначає свою систему цінностей і то, як ставитися до тих чи інших речей… Я свої співчуття у чаті висловив, я знав Антона і затвердив його нашим кандидатом… Потім ми з ним сварилися, з'ясовували стосунки, ходили до НАБУ. Це єдина людина, з якою я ходив до НАБУ. У мене багато з нею пов'язано спогадів. Незважаючи на всі політичні моменти, він точно був людиною, котра бажала справедливості ", — сказав Корнієнко.

Третьякова пішла, відмовившись коментувати інцидент.

Пізніше позафракційний нардеп Гео Лерос розмістив у Telegram скріншот з партійного чату у Whatsapp.

Скріншот з чату
Скріншот з чату

"Як на мене, то це дійсно один ворог. Засім — це добре. Розслідування має бути", — йдеться у повідомленні депутатки.

Лерос прокоментував допис: "Володимир Зеленський, це твої люди 21 сторіччя".

Подробиці про смерть Антона Полякова читайте тут.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua