• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Мін'юст розповів, що детективи НАБУ копалися в їх смітнику

Реклама на dsnews.ua
Детективи НАБУ забрали в Мін'юсті папери зі сміттєвих кошиків і, можливо, знімали встановлені ними раніше засоби прослуховування

Про це заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька, інформує "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"На даний момент у тому протоколі обшуку незаконного, який залишили на столі (який був проведений без адвокатів, без фіксації, тому що вони повинні прикладатися до протоколу), там написано, що вони витягли якісь документи зі сміття. Це все, що вони зафіксували в протоколі обшуку ", - сказала Бернацька.

"Ми думаємо, що, можливо, могли знімати незаконне прослуховування, яке було встановлено, тому що відбувалися якісь дії. Це не перший випадок, коли ми у своїх приміщеннях знаходимо без будь-яких ідентифікуючих ознак прослуховуючі пристрої", - додала заступник міністра юстиції.

У Мін'юсті також допускають, що обшук може бути пов'язаний з можливим відкриттям справи, що стосується виконанням відомством рішень ЄСПЛ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що детективи НАБУ провели обшук в Міністерстві юстиції.

Перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька розповіла, що 8 грудня о 7:15 ранку без постанови суду в будівлю Міністерства юстиції увірвалися співробітники НАБУ."Незаконно вилучили у прибиральниці ключі від кабінетів і зачинилися всередині. Коли в половині дев'яте на роботу прийшли наші співробітники і почали вимагати через закриті двері постанова суду, або хоч якісь документи, детективи НАБУ бігли без будь-яких пояснень через чорний хід", - повідомила вона.

Міністерство юстиції обіцяє у зв'язку з діями НАБУ направити заяву генпрокурору Юрію Луценку, а також звернутися до послів "Великої сімки" і Міністерству юстиції США.

    Реклама на dsnews.ua