• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Моз починає аудит "Охматдиту"

Реклама на dsnews.ua
Міністерство охорони здоров'я почало аудит Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", Держпідприємства "Медичні закупівлі" та Центру ендокринної системи

Про це на прес-конференції заявив заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Раімов, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"З сьогоднішнього дня Міністерство охорони здоров'я направляє аудит в Охматдит, Державне підприємство "Медичні закупівлі" і Центр ендокринної системи. Це те, що нам підвідомче, і зараз ми будемо проводити аналіз роботи", - сказав Раімов.

Він пояснив, що рішення про аудит цих установ було прийнято після зустрічі з представниками громадських організацій.

"Є питання, і ми їх будемо перевіряти", - сказав Раімов.

У той же час, щодо аудиту Національного інституту раку, Раїмов зазначив, що Моз розраховує отримати перші результати перевірки найближчим днями.

"Я думаю, перші результати будуть у нас до зустрічі з Комітетом Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування. Нам поставлено мету за два тижні зрозуміти ситуацію. І вже пропозиції щодо перших управлінських рішень будуть одразу після доповіді на Комітеті . Якщо факти, надані нам правоохоронними органами, журналістами, підтвердяться, управлінські рішення будуть жорсткими, але законними ", - сказав Раімов.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька підписала наказ про проведення аудиту в Національному інституті раку.

    Реклама на dsnews.ua