• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

МОЗ запустить кампанію з інформування українців про вакцинацію від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

В Україні з'явиться комунікаційний центр, метою якого буде інформування населення щодо вакцинації від коронавірусу

Про це повідомив заступник міністра охорони здоровʼя, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час панельної дискусії "Вакцинація. Корупція. COVID-19", передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Питання комунікації є пріоритетним в будь-якому питанні імунопрофілактики, особливо з урахуванням того, що ВООЗ внесла антивакцинальні настрої до десятки найбільших загроз для громадського здоровʼя в цілому в цьому столітті. На попередньому засіданні операційного штабу МОЗ з вакцинокерованих інфекцій було стверджено комунікаційні рамки і прийнято рішення створити комунікаційний центр на базі ЦГЗ. Комунікаційний центр буде з комунікаційним штабом міжвідомчим, до якого будуть залучатися всі центральні органи виконавчої влади і обласні державні адміністрації", — сказав Ляшко.

Він зазначив, що комунікаційний центр буде платформою, яка обʼєднає в собі і ЮНІСЕФ, і ВООЗ, і інших партнерів.

У січні Кабінет Міністрів визначив британське закупівельне агентство Crown Agents оператором закупівлі вакцин від COVID-19 для України. Міністерство охорони здоровʼя планує найближчим часом підписати договір зі ще одним постачальником вакцин від COVID-19.

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов анонсував, що на комерційному ринку легальна вакцина від коронавірусу зʼявиться до літа.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 року МОЗ уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Премʼєр Денис Шмигаль 26 січня сказав, що Україна отримає вакцину проти СOVID-19 виробництва Sinovac Biotech через кілька тижнів.

Віктор Ляшко під час форуму також заявив, що в Україні після отримання препаратів від коронавірусу почнеться перший етап вакцинації, при цьому доступ до вакцин буде у всіх.

    Реклама на dsnews.ua