• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Місцеві вибори-2020: партія Порошенка стала лідером за кількістю здобутих мандатів

Реклама на dsnews.ua

Лідером за відсотком здобутих мандатів в обласних і місцевих радах за підсумками місцевих виборів 2020 року стала партія "Європейська солідарність" Петра Порошенка: її кандидати зайняли 15,1% і 17% місць відповідно

Про це свідчать дані дослідження, яке провело Рух ЧЕСНО, щодо успіхів шести парламентських партій на торішніх виборах, інформує "ДС".

Партія нинішнього президента Володимира Зеленського "Слуга народу" посіла друге місце за представництвом у згаданих радах.

На виборах-2020 найкращу спроможність до кандидування продемонстрували три парламентські партії — "Батьківщина", "Слуга народу" та "За майбутнє". Ці політсили висунули своїх представників до більш ніж половини всіх місцевих рад та до більш ніж половини рад на кожному з п'яти рівнів (облради, райради, райради в містах, ради громад з більш ніж та менш ніж 10 тисячами виборців).

Водночас найгіршу спроможність до висунення з-поміж парламентських партій продемонстрував "Голос", який на виборах-2020 претендував на мандати лише у 14,2% рад.

Також результати дослідження свідчать, що "Слуга народу", "Батьківщина" й "За майбутнє" краще представлені в облрадах, ніж у міськрадах облцентрів, тоді як ЄС, ОПЗЖ і "Голос" — навпаки.

    Реклама на dsnews.ua