• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Місцеві вибори: до рад великих міст прийшло понад 60% "нових облич"

Реклама на dsnews.ua

Понад 60% новообраних депутатів місцевих рад великих міст становлять т. зв. "нові обличчя", які не були представлені у радах попереднього скликання

Про це повідомив голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель, інформує "ДС".

"61% новообраних депутатів місцевих рад великих міст, становлять т. зв. нові обличчя, які не були представлені у радах попереднього скликання", – сказав Кошель.

За його словами, під час дослідження було проаналізовано результати виборів у пʼяти великих містах України. У Київській міській раді було обрано 62% "нових" депутатів, у Дніпровській – 58%, Одеській – 55%, Харківській – 72%, Львівській – 60%.

"Таким чином у кожній із міських рад великих міст умовну більшість становлять депутати, які не були представлені у радах попереднього скликання", — наголосив голова КВУ.

На думку Кошеля, суттєве оновлення місцевих рад великих міст відкриває перед ними нові можливості, зокрема відходу він принципу прийняття популярних для виборців рішень.

"Місцевим радам необхідно якомога швидше виходити із передвиборного формату роботи, коли головна увага зосереджувалася на простих і показових для виборців кроків по впорядкуванню скверів і центральних площ та зосереджуватися на базових інфраструктурних проєктах", — резюмував голова КВУ.

    Реклама на dsnews.ua