• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Місцеві вибори: в КВУ висловилися щодо бажання Степанова залишитися міністром

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який очолив список провладної партії "Слуга народу" до Одеської обласної ради, після місцевих виборів зможе поєднувати роботу в уряді та діяльність депутата органу місцевого самоврядування

Про це заявив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель, інформує "ДС".

"Він представляє виконавчу владу, тобто відповідно до чинного законодавства, цілком може суміщати і портфель члена уряду, і мандат депутата відповідної ради на Одещині", — цитує його слова Укрінформ.

Кошель пояснив, що проблема може бути повʼязана з ефективністю роботи Степанова як члена Кабінету міністрів, адже "в умовах епідемії коронавірусу посада міністра охорони здоровʼя є надзвичайно відповідальною, тобто є однією з пріоритетних".

"Тому мені складно уявити, як під час другої хвилі пандемії чинний міністр візьме відпустку на кілька днів і буде працювати на сесії відповідної місцевої ради", — додав голова КВУ.

Як писала "ДС", 16 вересня Максим Степанов підтвердив, що очолить список партії "Слуга народу" на виборах до Одеської обласної ради. Пізніше він заявив що планує залишатися на посаді міністра охорони здоровʼя після виборі.

    Реклама на dsnews.ua