• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Місцеві вибори: ЗМІ показали, як "слуги" переписувалися про "продаж" депутатських квот

Реклама на dsnews.ua

В одному з чатів фракції "Слуга народу" у Верховній Раді "Мажори СН" нардепи вели переписку щодо продажів "гарантованих квот" в партійному списку

Відповідні знімки листування опублікував фотограф Цензор.нет, передає "ДС".

Так, він підгледів повідомлення на телефоні нардепа від "Слуги народу" Сергія Литвиненка під час засідання Верховної Ради 3 вересня.

Зокрема, депутат від "Слуги народу" Ігор Фріс переслав в чат повідомлення народної депутатки від "Батьківщини" Олени Шкрум: "Зеленський пропонує зберегти на посадах всіх осіб, призначених" тимчасово "без конкурсу на державну службу під час карантину".

Далі нардеп Євген Шевченко (СН) повідомив, що він тепер значиться "ворогом" через пропозицій по формуванню списків на місцеві вибори.

Парламентарій Сергій Нагорняк (СН) у відповідь запропонував провести окрему зустріч президента Володимира Зеленського і мажоритарників від СН, щоб "поговорити чесно".

Нардеп Марія Мезенцева (СН) поцікавилася: "А де наша квота гарантована".

На що Мезенцевій колега по фракції Нагорняк відповів: "Маша, вона вже продана. Як тільки призначили кураторів, місцеві князьки з баблом поїхали до них за прапорами".

Нагорняк також переслав в чат інше повідомлення: "Поки спрацювали два методу — йти шепотітися до ОПУ і виходити з публічною заявою".

На що абонент "ДеАндрТерноп" (відзначимо, що Богданець Андрій обраний від СН по 163-му округу в Тернопільській області) відповів, що хоч і квота гарантована, але переглядається керівником обласного осередку.

"У нас більше 100 мажорів. Кожен незадоволений. Невже ми не можемо обʼєднатися для досягнення спільної мети?", — додав він.

Почитавши повідомлення у фракційному чаті Литвиненко почав веселу бесіду з колегою по фракції Павлом Халимоном.

Нагадаємо, лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в понеділок, 31 серпня заявив на зʼїзді політсили, що вартість передвиборчої кампанії для претендента на пост місцевого або сільського голови варіюється від 10 тисяч доларів і вище.

    Реклама на dsnews.ua