Місія МАГАТЕ прибула на Південноукраїнську АЕС
Місія Міжнародного агентства з атомної енергії прибула на Південноукраїнську атомну станцію в Миколаївській області
![Місія МАГАТЕ](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/f/60/1afdb2ba-118dc7a86cbd36c959da11d0c4b3360f.jpg?v=0644_1)
Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".
Прапор МАГАТЕ у присутності його гендиректора, очільника місії МАГАТЕ Рафаеля Гроссі підняли на території станції 16 січня.
Як зазначив Гроссі, ця місія вкрай необхідна через воєнну ситуацію в Україні.
"Я щасливий бути тут. Після Запорізької АЕС ми розширюємо свою присутність на інших атомних станціях України. Сьогодні — перший крок, і ми продовжимо працювати у цьому напрямі", — сказав він.
Як писала "ДС", МАГАТЕ розширює місію в Україні. Агентство анонсувало розміщення своїх постійних місій на трьох АЕС, розташованих на підконтрольній Україні території — Південноукраїнській, Хмельницькій та Рівненській, а також у зоні Чорнобильської АЕС. Крім того, постійна місія МАГАТЕ вже кілька місяців працює на захопленій росіянами найбільшій в Європі Запорізькій АЕС.