• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Мітингувальники не випускали нардепів з Ради і побилися з поліцією

Реклама на dsnews.ua

МІтингарі, які зібралися сьогодні біля Верховної Ради, перекрили дорогу та заважали народним обранцям безперешкодно покинути територію законодавчого органу України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби поліції Києва, інформує "ДС".

"Сьогодні у центральній частині Києва, зокрема біля приміщення Верховної Ради України проходить акція за масової участі громадян. МІтингарі перекрили дорогу та заважають народним обранцям безперешкодно покинути територію законодавчого органу України", — розповіли в поліції.

Повідомляється, що на попередження правоохоронців припинити протиправні дії та не порушувати правопорядок, учасники акції не реагували, після чого поліцейські частково відтіснили громадян і зробили коридор для проходу народних депутатів. У цей момент між учасниками акції та правоохоронцями відбулася невелика штовханина.

Разом з тим, інша група пікетувальників на вулиці Шовковичній біля комітетів ВРУ заблокувала рух автівок для в’їзду та виїзду. Наразі на місці події поліцейські проводять з учасниками акції превентивну роботу аби відновити правопорядок.

"Правоохоронці вкотре закликають організаторів та учасників заходів не вдаватися до провокативних протиправних дій і не порушувати вимог чинного законодавства. Наголошуємо, поліція в межах своєї компетенції та повноважень притягуватиме винних осіб до відповідальності", — заявили в поліції.

Як повідомляла "ДС", 1 грудня підприємці зібралися на акцію протесту біля стін Верховної Ради і перекрили рух в урядовому кварталі по вулиці Грушевського. Учасники акції вимагали не вводити карантинні обмеження для малого бізнесу і прийняти законопроекти для спрощеної системи оподаткування.

    Реклама на dsnews.ua