• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Міжнародні навчання "Sea Breeze-2021" завершились (ФОТО, ВІДЕО)

В Одесі завершилися міжнародні навчання "Sea Breeze-2021", в яких взяли участь представники майже 30 країн, в тому числі України, США, Великої Британії та інших

Реклама на dsnews.ua

Офіційна церемонія закриття навчань пройшла в Будинку офіцерів, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа оголосив навчання закритими. За його словами, всі поставлені перед військовослужбовцями завдання виконані.

Неїжпапа повідомив, що під час навчань водолази більш як 330 раз спустилися під воду, пілоти налітали понад 80 годин, а кораблі пройшли понад 13 тис. миль. Він зазначив, що Чорне море обʼєднує нації та країни, і підкреслив, що "море — не паркан", а "той, хто цього не розуміє, — наш противник".

Він висловив вдячність усім учасникам навчань, додавши, що сила — в єдності.

У пʼятницю у Чорному морі корабельні зʼєднання Sea Breeze-2021 шикувалися у строї і ордери, що стало завершальним етапом морської фази навчань.

Видання "Думська" зазначає, що після цього кораблі НАТО повернулися в Одесу, а болгарський протичовновий корвет "Бодрі" уже пішов на батьківщину.

Нагадаємо, 28 червня в Одесі стартували наймасштабніші за свою історію міжнародні навчання "Sea Breeze". У них взяли участь представники майже 30 країн, до 5 тис. осіб особового складу, 24 кораблі, 40 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд.

Також у навчаннях брали участь британський есмінець HMS Defender, фрегат HNLMS Evertsen F805 і американський ракетний есмінець USS Ross.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua