• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мочити журналістів-державників не можна, — Ярош про "справу Бутусова"

Командувач "Української добровольчої армії", радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош звернувся до президента та його підлеглих у зв'язку з перевірками Держбюро розслідувань дій журналістів Юрія Бутусова та Янини Соколової

Дмитро Ярош;
Дмитро Ярош;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Яроша у Faceook, передає "ДС".

"Я не демократ… І вважаю своїм головним обов'язком захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Але хочу звернутися до Верховного Головнокомандувача та його безпосередніх підлеглих: свобода слова в нашій державі – одна з основних цінностей.

І "мочити" журналістів-державників неможна", – написав радник президента.

Ярош уточнив, що говорить про Бутусова та Соколову, і підкреслив, що вони – "не 112-й, "Нюзван", ZIK, "Наш", "Інтер" або якийсь інший кремлівський пропагандистський рупор".

"Це українські журналісти. І тут, хлопці, ви потрапили "в штангу". Краще здайте назад, бо буде біда. А перед можливим широкомасштабним вторгненням військ Ерефії ваші дії виглядають як провокація. Не будіть лихо", — написав Ярош.

Як писала "ДС", Державне бюро розслідувань перевірить відео на сторінці журналіста Юрія Бутусова, на якому він стріляє з "Гаубиці Д-20" калібром 152 мм.

У відомстві пояснили, що кримінальне провадження розпочато не проти журналіста Юрія Бутусова, а за вказаним у його публікації фактом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua